english english language

S NikaYacht ve světě - dovolená na lodi, pronájem lodí, charter lodí, kapitánské kurzy - Chorvatsko, Itálie, Řecko, Karibik, Thajsko, Seychely

 

Seznam posádky

 

facebook-nikayacht
YACHTPOOL pojištění skipperů a posádek

YACHTPOOL pojištění skipperů a posádek


Člen YCA

Člen YCA

 

Zajímavé odkazyZajímavé odkazy

JÍDLO na dovolenou Letenky Student Agency Počasí pro jachting Předpoveď počasí Chorvatsko Trajekty 1

další

 

PartneřiPartneři

Hotel Sole Tydra HERAIN Boats

 

 

Archiv novinekposlat kamarádovivytisknout

NovinkyNovinky

Hlavní strana Novinky

Jak cestovat do zahraničí

Zde najdete informace, pro cestování z do ČR a zpět pro Chorvatsko a další země. NOVÁ PRAVILDA PRO CHORVATSKO od 1.7.2021 (Aktualizováno ke dni 01.07.2021)

POZOR, Chorvatsko od 01.07. opět požaduje pro vstup do země Covid pas, potvrzení o očkování, potvrzení o prodělání covidu či negativní PCR/antigenní test.  Informace na českých oficiálních stránkách budou aktualizovány během 1.7.
OFICIÁLNÍ CHORVATSKÉ INFO
 
Stav k 01.07.2021 
(po kliku na zemi  informace o podmínkách vstupu do dané země)
Chorvatsko: ze­lené
Itálie: zelená
Řecko:  oranžová
Info pro další státy 
 
ITÁLIE:
Cesta z ČR do Itálie – za speciálních podmínek -  povinnost  negativního PCR nebo antigenního testu (neuznává se očkování)
Nyní tedy můžete z ČR do Itálie pouze s negativním antigenním testem, který je v ČR ZDARMA.
 
 

PRAVIDLA PRO NÁVRAT pro občany ČR  ze zahraničního pobytu (více než 12 hodin ) ze zemí:

 ZELENÁ = s nízkým rizikem nákazy COVID-19 :  cestující mohou do ČR přijet bez jakýchkoliv omezení.

 ORANŽOVÁ = se středním rizikem nákazy COVID-19 :  cestující  musí před cestou do ČR oznámit svůj příjezd krajské hygienické stanici vyplněním Pří­jezdového formuláře,  potvrzení o jeho vyplnění předložit hraniční kontrole. 
*V případě cesty veřejnou dopravou (autobus, letadlo, vlak)   musí podstoupit an­tigenní test ( max 24 h předem), nebo RT-PCR test (nejvýše 72 hodin předem) a musí mít písemné potvrzením akreditované laboratoře o výsledku. Potvrzení o provedeném testu bude vyžadováno dopravci jako podmínka pro přijetí cestujícího k přepravě a cestující jej musí na vyžádání předložit hraniční kontrole v ČR.  
*V případě cesty do ČR individuální přepravou (vlastním autem, letadlem, lodí) není třeba disponovat testem před započetím cesty, ale povinnost pro  antigenní nebo RT-PCR test na přítomnost SARS-CoV-2 nejpozději pátý den po příjezdu do ČR. 
*Po dobu 14 dnů od návratu platí pro všechny povinnost nosit všude mimo domov respirá­tory nebo obdobné prostředky.
 
*** ČERVENÁ BARVA = s vysokým rizikem nákazy COVID-19 :   cestující z těchto zemí musí před cestou do ČR oznámit svůj příjezd krajské hygienické stanici vyplněním Pří­jezdového formuláře, pot­vrzení o jeho vyplnění předložit hraniční kontrole. 
*V případě cesty do ČR veřejnou dopravou  (autobus, letadlo, vlak) cestující musí podstoupit an­tigenní test (max 24 h předem), nebo RT-PCR test ( nejvýše 72 hodin předem) a musí disponovat písemným potvrzením akreditované laboratoře o jeho výsledku. Potvrzení o provedeném testu bude vyžadováno dopravci jako podmínka pro přijetí cestujícího k přepravě a cestující jej musí na vyžádání předložit hraniční kontrole v ČR. 
*V případě cesty do ČR individuální přepravou (vlastním autem, letadlem, lodí) není třeba disponovat testem před započetím cesty. 
*Po příjezdu do ČR se každý cestující (individuální i hromadnou přepravou) sa­moizoluje, do 5 dnů po příjezdu na území ČR má povinnost na vlastní náklady podrobit se RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2.
Do doby předložení negativních výsledků testu se na cestující vztahuje povinná karanténa/samo­izolace (omezení volného pohybu).
*Po dobu 14 dnů od návratu platí povinnost nosit všude mimo domov respirá­tory nebo obdobné prostředky.

 ** TMAVĚ ČERVENÁ BARVA = s velmi vysokým rizikem nákazy COVID-19 :  cestující z těchto zemí musí před cestou do ČR oznámit svůj příjezd krajské hygienické stanici , a to vyplněním Pří­jezdového formuláře, potvrzení o jeho vyplnění předložit hraniční kontrole. 

*Zároveň každý cestující musí podstoupit an­tigenní test ( max 24 h předem), nebo RT-PCR test (nejvýše 72 hodin předem) a musí disponovat písemným potvrzením akreditované laboratoře o jeho výsledku.  Toto potvrzení bude vyžadováno dopravci jako podmínka pro přijetí cestujícího k přepravě a cestující jej musí na vyžádání předložit hraniční kontrole v ČR. 
*Osoby vracející se ze zemí s vysokým rizikem nákazy jsou povinny se nejdříve 5 dnů po příjezdu a nejpozději 14 . den na území ČR na vlastní náklady podrobit RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2. Do doby předložení negativních výsledků testu se na ně bude vztahovat povinná karanténa/samo­izolace (omezení volného pohybu) , tj. karanténa/samo­izolace skončí nejdříve předložením negativního výsledku testu, který může být proveden nejdříve 5 dní po příjezdu.
*Po dobu 14 dnů od návratu platí povinnost nosit všude mimo domov respirá­tory nebo obdobné prostředky. 
*V případě, že cestující v zemi mimo Evropskou unii nebude mít zajistit si provedení testu v zemi odjezdu před návratem do ČR, nebo v důsledku onemocnění COVID-19 absolvoval v zemi odjezdu místními předpisy stanovenou izolaci, kontaktuje Velvyslanectví ČR akreditované pro zemi, ve které se aktuálně nachází.Archiv novinek

 

Last MomentLast Moment

Chorvatsko / Jacht CROATIA

Sleva až 30%%

Využijte slevy pro včasnou rezervaci do 31.12.2021 !!!

Chorvatsko / Jacht CROATIA

Primošten / m. Kremik
Sleva 30%

3.6.-27.7. * V ceně motor ke člunu, SUP, WIFI, ručníky

Chorvatsko / Croatia Yachting

Split / m. Kaštela
Sleva 45%

8.9.-15.9. * CAT Bali 4.5

Chorvatsko / ADRIATIC

Sukošan / m. Dalmacija
Sleva 45%

25%-45% podzim

Chorvatsko / ADRIATIC

Sukošan / m. Dalmacija
Sleva 25%-28%

Bav cruiser 40

Prohlednout všechny

 

HodnoceníHodnocení

DIANA - SURF TRADE

Bavaria 39 crusier MARIJA. Plavba na zkrácený termín (14.6.-18.6.14). Byli jsme velmi spokojeni, chvalime zahranicni firmu.

2014/10 SUN LIFE

Sun Life, loď Cyclades 50.5 King, maríana ACI Split. Stav lodě uspokojivý, perosnál v kanceláři vstřícný, technici celkem O.K.

2014/09 Adriatic SAILING

Adriatic Sailing, Bavaria 44/2004, Marina Kaštela. Vše probíhalo na profesionální úrovni s velkou ochotou s důrazem na důležité věci. Na uvítání byla na lodi připravena čerstvá jablka, několik vychlazených piv a lahev vína. To bylo velmi milé.

2014/08 DREAM YACHT CHARTER

KARIBIK, Martinik. 14denní plavba v únoru 2014. Spokojenost.

2014/07 ASTA

Asta Yachting, Elan 431 - Mjesec ´98, Sukošan. Stav lodě dobrý, odpovídající stáří lodě. Personál vstřícný, ochotný.

Prohlednout všechny

 

Autor : tomato

Všechna práva vyhrazena Nika Yacht

Hlavní strana / Aktuality / Pronájem lodi / Kapitánské kurzy / Fotogalerie / O Nika Yacht / Kontakty
info@nika-yacht.cz  /  Administrace