english english language

S NikaYacht ve světě - dovolená na lodi, pronájem lodí, charter lodí, kapitánské kurzy - Chorvatsko, Itálie, Řecko, Karibik, Thajsko, Seychely

 

Seznam posádky

 

facebook-nikayacht
YACHTPOOL pojištění skipperů a posádek

YACHTPOOL pojištění skipperů a posádek


Člen YCA

Člen YCA

 

Zajímavé odkazyZajímavé odkazy

JÍDLO na dovolenou Letenky Student Agency Počasí pro jachting Předpoveď počasí Chorvatsko Trajekty 1

další

 

PartneřiPartneři

Hotel Sole Tydra HERAIN Boats

 

 

Archiv novinekposlat kamarádovivytisknout

NovinkyNovinky

Hlavní strana Novinky

VSTUP DO ŘECKA

Informace pro vstup do Řecka pro české občany naleznete v článku, nově vstup povolen pouze s negativním testem na Covid-19. Aktualizace 27.9.2020

AKTUALIZACE 27.9.2020
Češi mohou od pondělí 28. 9. do Řecka jen s negativním testem na covid-19, který nebude starší než 72 hodin.
Neplatí pro děti do 10 let.
Více informací na webu MZV CZ
 
AKTUALIZACE 11.08.2020
Pokud přijedete do Řecka za účelem turistiky po silnici, musíte předložit na řecké hranici negativní výsledek molekulárního PCR testu na Covid-19, který nesmí být starší 72 hodin a musí být doprovázen potvrzením negativní diagnózy v anglickém jazyce. Tato povinnost se od 17. 8. vztahuje také na přílety z České republiky a platí rovněž pro lety z Bulharska, Rumunska a Spojených Arabských Emirátů, od 12. 8. z Malty a od 17. 8. z Belgie, Nizozemska, Švédska a Španělska. Netýká se ostatní letecké a lodní dopravy, kde testování provádí namátkově při vstupu do země řecká strana.
 

*************­*****

AKTUALIZACE 11.07.2020 Na základě rozhodnutí řecké vlády musí nyní lidé, kteří přicestují do Řecka po 14. červenci za účelem turistiky po silnici, nově předložit na hranicích negativní PCR test na koronavirus. Test nesmí být starší více než 72 hodin. Tato povinnost se nebude vztahovat na turisty, kteří do země přicestují leteckou či lodní dopravou. Zde budou kontroly prováděny i nadále pouze namátkově. Odmítnutí podstoupit test je zpravidla důvodem odepření vstupu do země. Více informací na webu mzv.cz.

*****************

ZPRÁVA 01.07.2020

Od 1. 7. 2020 lze použít ke vstupu do Řecka všechna mezinárodní letiště, trajekt z Itálie do přístavů Patras a Igoumenitsa a silniční hraniční přechod s Bulharskem Kulata x Promachonas.

Každý cestující nezá­visle na výchozí destinaci a státní příslušnosti musí nejpozději 48 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině nebo němčině a odeslat oficiální elektronický formulář, tzv. Passenger Locator Form – PLF, který je k dispozici na řecké vládní platformě https://travel.gov.gr/#/, kde uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Po vyhodnocení formuláře obdrží elektronicky individuální čárkový QR kód, jímž se musí (v elektro­nické nebo tištěné podobě) prokázat při nástupu na palubu letadla a při vstupu na území Řecka, a to jak letecky, tak trajektem či po silnici. (Český návod, jak PLF v angličtině vyplnit, lze nalézt například ZDE)

UPOZORŇUJEME, že cestující bez QR kódu nemusí být vpuštěn na palubu letadla ani na území Řecka. Vyplnění vlastního formuláře, který není totožný s PLF formulářem, mohou vyžadovat také letecké společnosti.

Cestující ze všech destinací mohou být při vstupu do Řecka podrobeni testům na Covid-19 a budou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit namátkový test může být důvodem k odepření vstupu do země (více viz bod 4. OPATŘENÍ).

Vstupní podmínky se mohou změnit v případě zhoršení epidemiologické situace ve výchozích zemích nebo v Řecku.

 Archiv novinek

 

Last MomentLast Moment

Chorvatsko / Jacht CROATIA

Sleva až 30%%

Využijte slevy pro včasnou rezervaci do 31.12.2021 !!!

Chorvatsko / Jacht CROATIA

Primošten / m. Kremik
Sleva 30%

3.6.-27.7. * V ceně motor ke člunu, SUP, WIFI, ručníky

Chorvatsko / Croatia Yachting

Split / m. Kaštela
Sleva 45%

8.9.-15.9. * CAT Bali 4.5

Chorvatsko / ADRIATIC

Sukošan / m. Dalmacija
Sleva 45%

25%-45% podzim

Chorvatsko / ADRIATIC

Sukošan / m. Dalmacija
Sleva 25%-28%

Bav cruiser 40

Prohlednout všechny

 

HodnoceníHodnocení

DIANA - SURF TRADE

Bavaria 39 crusier MARIJA. Plavba na zkrácený termín (14.6.-18.6.14). Byli jsme velmi spokojeni, chvalime zahranicni firmu.

2014/10 SUN LIFE

Sun Life, loď Cyclades 50.5 King, maríana ACI Split. Stav lodě uspokojivý, perosnál v kanceláři vstřícný, technici celkem O.K.

2014/09 Adriatic SAILING

Adriatic Sailing, Bavaria 44/2004, Marina Kaštela. Vše probíhalo na profesionální úrovni s velkou ochotou s důrazem na důležité věci. Na uvítání byla na lodi připravena čerstvá jablka, několik vychlazených piv a lahev vína. To bylo velmi milé.

2014/08 DREAM YACHT CHARTER

KARIBIK, Martinik. 14denní plavba v únoru 2014. Spokojenost.

2014/07 ASTA

Asta Yachting, Elan 431 - Mjesec ´98, Sukošan. Stav lodě dobrý, odpovídající stáří lodě. Personál vstřícný, ochotný.

Prohlednout všechny

 

Autor : tomato

Všechna práva vyhrazena Nika Yacht

Hlavní strana / Aktuality / Pronájem lodi / Kapitánské kurzy / Fotogalerie / O Nika Yacht / Kontakty
info@nika-yacht.cz  /  Administrace